Açelya ile Gülümse Hayata

Tomris Güzelyurt 12 Haziran 2017

Açelya ile Gülümse Hayata

Hafta içi her gün 12.45

Ekranların sevilen yüzü, Açelya Akkoyun bundan böyle hafta içi her gün 360 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

“AÇELYA ile Gülümse Hayata” da sağlıktan modaya, el işlemelerinden örgüye, spor, beslenme ve elbette birbirinden lezzetli yemek tarifleri ekrana geliyor.

Ekran başında yaratıcı fikirlerden ilham alırken, şaşırtıcı hayatlara göz atacağız, sürpriz konuklarla bolca sohbet, samimi duygular ve Açelya Akkoyun’un içten gülümsemesi iki saat boyunca 360 ekranlarında…

Ekranların gülen yüzlü programı Açelya ile Gülümse Hayata, 13 Haziran Salı günü yine birbirinden özel konu ve konuklarıyla 360 ekranlarında olacak. Ramazan’a özel yemek tarifleri ve elişi bölümünde yer alan pratik bilgiler yine ‘Açelya ile Gülümse Hayata’ programında olacak. Sıcak ve nem hangi hastalıkları tetikliyor? Yaz aylarında kalp, şeker, tansiyon, koah gibi kronik hastalığı olanlar neler yapmalı? Beslenme düzeni sıcak ve nemli havalarda nasıl olmalı? Açelya Akkoyun soracak, İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ziya Mocan anlatacak… Ayrıca şerbetin faydalarını anlatmak ve canlı yayında derde deva şerbetler yapmak üzere Ali Güler Açelya ile Gülümse Hayata programına katılacak.

Hafta içi her gün saat 12:45’te sizleri “AÇELYA ile Gülümse Hayata” programına 360’a bekliyoruz.